31 października przy naszej parafii odbył się kolejny Bal Wszystkich Świętych. Po trudnym czasie zamknięcia, kiedy to różnego rodzaju aktywności musiały zostać odwołane, wracamy do znanych nam wydarzeń lub nowych, które gromadzą nas przy parafii i ożywiają nasze życie religijno-wspólnotowe.

Wszyscy wiemy jak istotnym jest budowanie dzieciom pewnej naturalnej przestrzeni, w której będą mogły swobodnie wyrażać swoją, rozwijającą się wiarę i spotkać rówieśników podążających tą samą drogą religijną.

Sama idea Balu Wszystkich Świętych ma pomóc dzieciom odkrywać piękno podążania za Chrystusem jak czynili to ich patroni, święci.

Ale to pewna część tej idei. Wraz z nią była świetna zabawa przy muzyce, wspólne aktywności jak przygotowywanie własnych aniołów, korowód czy śpiewanie z pokazywaniem przy, jak zwykle, dobrym jedzeniu.

Krótko mówiąc – dobrze spożytkowany czas na rozwój i zabawę!

Przy tej okazji warto podziękować osobom dorosłym, które podjęły się przygotowania balu jeśli chodzi o wystrój, oprawę muzyczną, przygotowanie jedzenia i aktywności. Dziękujemy za dobrze wykonaną pracę. A Wam drogie dzieci za wzięcie udziału i dobrą zabawę.

Serdecznie zapraszamy na przyszły rok.