Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety na wspólne spotkanie z okazji Waszego święta 12 marca o godz. 17.00!

Przy naszej parafii odbędzie się wspólne spotkanie dla wszystkich pań z naszej wspólnoty. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ogromnego zaangażowania kobiet w funkcjonowanie naszej parafialnej wspólnoty. Nieocenionym jest Wasze otwarte serce, prowadzenie swoich rodzin, szczególnie dzieci drogami wiary i poświęcany czas i talenty dla nas Wszystkich. Chcemy więc tym spotkaniem wyrazić wdzięczność za to wszystko!

Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 17.00 w górnym kościele. W trakcie będzie coś dla ducha i dla rozrywki. Możliwość pośpiewania karaoke, quiz, dobre ciasta, kawa, nowe znajomości, krótka konferencja…

Jak słońce wschodzące na wysokościach Pana, tak piękność dobrej kobiety między ozdobami jej domu.
(Syr
26, 16)

Kategorie: Aktualności