Pragniemy serdecznie zaprosić Was w Niedzielę Zmartwychwstania na Mszę Świętą Rezurekcyjną o godzinie 8.00 z procesją, a później na wspólne, symboliczne śniadanie!

Zwyczaj ten zapoczątkował ksiądz Waldemar zanim przyszedł czas pandemii.

Obecnie kiedy możemy już od dłuższego czasu spotykać się swobodnie na modlitwie we wspólnocie, pragniemy wracać też do życia socjalnego przy naszej parafii.

Panie z naszej wspólnoty parafialnej podjęły się zadania przygotowania żurku wielkanocnego na wspólne śniadanie. W związku z tym prosimy o dołożeniu dodatkowego jajka do koszyczka ze święconką i zgodnie z tradycją podzielić się tym poświęconym jajkiem i zostawić je w Wielką Sobotę we wspólnym koszu przy wyjściu z kościoła. Poświęcone produkty zostaną dodane do żurku.

Zapraszamy do wspólnego śniadania!

Kategorie: Aktualności