Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela po Zmartwychwstaniu rok C (08.05.2022) 

  1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wczorajszego dnia zaangażowali się w parafialny dugnad. Dzięki Waszej pomocy możliwe było przygotowanie kuchni i zakrystii dla całej wspólnoty.
  2. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o 17.30 po niej Msza święta.
  3. Czwartek to adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.15.
  4. W najbliższy piątek Msza święta w języku polskim o 19.00 po niej nabożeństwo majowe i adoracja.
  5. W sobotę o godzinie 10.00 ostatnia w tym roku katechetycznym katecheza w języku polskim. Całość zakończymy wspólną Mszą świętą o godzinie 13.00.
  6. W następną niedzielę – Msza święta w języku polskim tylko o godzinie 16.00. 
  7. Dziś po skończonej Mszy świętej serdecznie zapraszamy na kawę a po skończonej kawie zapraszam na wspólne nabożeństwo majowe do ogrodu maryjnego.
  8. 22 maja będziemy obchodzić w naszej parafii wspólny dzień maryjny z procesją maryjną. Jest to niedziela podczas, której będziemy mieć jedną, wspólną Mszę świętą o godzinie 11.00 wraz z procesją. Nie będzie tego dnia Mszy świętych w innych językach. 
  9. Miesiąc maj jest też miesiącem częstych zmian personalnych w parafiach w całej diecezji. Zgodnie z decyzją księdza biskupa od 1 sierpnia tego roku oprócz posługi w naszej parafii dojdą mi jeszcze obowiązki w parafii św. Jana w Oslo. Będę więc odpowiedzialny przede wszystkim za wspólnoty polskie w obu parafiach.
  10. Błogosławionego czasu paschalnego. 
Kategorie: Aktualności