Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela Zwykła rok C (03.07.2022) 

  1. Przypomnienie! Od dzisiejszej niedzieli Msze święte w języku polskim w naszej parafii będą odbywały się tylko o godzinie 16.00.
  2. W środę zapraszamy również do wspólnej modlitwy różańcowej na 17.30 po niej Msza święta.
  3. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu
  4. W najbliższy piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy. O 19.00 Msza święta w języku polskim. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi.
  5. Informacje o katechezie w języku polskim na rok 2022/2023 znajdują się przy wyjściu z kościoła (w miejscu ulotek) oraz na stronie internetowej. Zapisu dzieci i młodzieży można dokonać drogą internetową korzystając ze strony w języku norweskim jak i polskim. Pierwsze spotkanie wraz z katechezą odbędzie się 24 września o godzinie 10.00. 
  6. W miesiącu lipcu od 5 do 28 w ważnych sprawach proszę kontaktować się z księdzem proboszczem lub z księdzem Piotrem, który będzie w tym czasie miał zastępstwo w naszej parafii. Dane kontaktowe do księdza Piotra można znaleźć na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń. +48 514 154 639
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje w najbliższym czasie życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznego docierania do celów podróży. 
Kategorie: Aktualności