Ogłoszenia duszpasterskie

  XXII Niedziela Zwykła rok C (28.08.2022)

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

–  w poniedziałek – święto męczeństwa Jana Chrzciciela

–  w sobotę – św. Grzegorza Wielkiego papieża – pierwsza sobota miesiącaW środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od 17.30.

2. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

3. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem września. Zapraszam do wspólnej modlitwy w języku polskim. O 19.00 nabożeństwo o 19.20 możliwość spowiedzi i o 20.30 Msza święta.

4. Kończy się miesiąc sierpień. Pragnę więc serdecznie podziękować każdemu z Was kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do dobrego funkcjonowania naszej wspólnoty w tym miesiącu. Szczególnie za pomoc w przygotowaniu liturgii.

5. W drugą niedzielę września będziemy mieć wspólne święto w naszej parafii. Nasz ks. Proboszcz będzie obchodził 50 urodziny. Tak jak przy poprzednich świętach Bożego Ciała i procesji z Maryją, Rada Parafialna zaprasza do współpracy przy przygotowaniu jedzenia na wspólny stół. Każdy niech czuje się zaproszony. Po wspólenj modlitwie na Mszy świetej o godzinie 11.00 będziemy wspólnie przy kawie celebrować pół wieku życia patera Vana.

6. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia!

Kategorie: Aktualności