XXIII Niedziela Zwykła rok C

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

–  w czwartek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi PannyW środę tradycyjnie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od 17.30.

2. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

3. Najbliższy piątek nie będzie Mszy świętej w języku polskim!

4. W najbliższą sobotę kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie na godzinę 10.00.

5. Zbliża się Pierwsza katecheza w języku polskim. Odbędzie się ona w sobotę 24 września. Katechezę rozpoczną 3 grupy: pierwszy rocznik przygotowania do Pierwszej Komunii świętej (dzieci z drugiej klasy), drugi rocznik przygotowania do Pierwszej Komunii świętej (dzieci z trzeciej klasy) i dzieci po Komunii świętej w wieku od 10. Do 13 roku życia. Zapisu dzieci można dokonać przez stronę internetową lub na pierwszym spotkaniu. Szczególnie zachęcam dzieci, które w zeszłym roku uczęszczały na katechezę komunijną do kontynuowania nauki. Katechezy będą odbywać się raz w miesiącu.

6. Rozpoczęliśmy miesiąc wrzesień, wracamy więc do pewnych aktywności życia społecznego przy naszej parafii. Gdyby ktoś z was chciał podzielić się, którymś ze swoich licznych talentów we wspólnocie (muzycznie, wokalnie, lektorsko, artystycznie czy kulinarnie), proszę o kontakt ze mną. Dla każdego znajdzie się miejsce!

7. W drugą niedzielę września (tj. 11 września) będziemy mieć święto we wspólnocie parafialnej. Nasz ks. Proboszcz będzie obchodził 50 urodziny. Tak jak przy poprzednich świętach Bożego Ciała i procesji z Maryją, Rada Parafialna zaprasza do współpracy przy przygotowaniu jedzenia na wspólny stół. Każdy niech czuje się zaproszony do świętowania z całą parafią na Mszy świętej o 11.00 i na wspólnym świętowaniu zaraz po Mszy świętej.

8. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Kategorie: Aktualności