XXVIII Niedziela Zwykła rok C (09.10.2022)

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

– we wtorek – wspomnienie św. papieża Jana XXIII

2. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od 17.30.

3. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

4. W czwartek również odbędzie się otwarty miting dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30. Informacje na plakacie. Mam nadzieję, że te spotkania staną się już stała praktyką i osoby potrzebujące wsparcia w walce z nałogiem, będą mogły znaleźć tu swoje miejsce.

5. Najbliższy piątek nie będzie Mszy świętej w języku polskim.

6. W sobotę na godzinę 10.00 serdecznie zapraszamy kandydatów do bierzmowania na katechezę (młodzież z ósmej i dziewiątej klasy).  Jeśli uzbiera się grupa młodych, która chciałaby mieć katechezę w języku polskim jako pierwszy rok przygotowania, to rozpoczniemy w naszym języku, jeśli nie, chętni zostaną dołączeni do grupy norweskojęzycznej. 

7. W miesiącu listopadzie zgodnie z wielowiekową tradycją, będziemy modlić się wypominkami w intencji zmarłych. W tym roku do wspólnej modlitwy za zmarłych zapraszam w każdą niedzielę przed Mszami świętymi w języku polskim o 16.00. Modlić się będziemy również w piątki po Mszach świętych o godzinie 19.00. Kartki do wypisywania swoich bliskich zmarłych można zabrać ze stolika wychodząc z kościoła.  

8. Na nadchodzący tydzień niech Pan Jezus nam błogosławi.

Kategorie: Aktualności