XIX Niedziela Zwykła rok C (16.10.2022)

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

– w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego z Antiochii

– we wtorek – święto św. Łukasza Ewangelisty

2. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od 17.30.

3. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

4. W czwartek odbędzie się otwarty miting dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w Sali Matki Teresy na dole. Informacje na plakacie.

5. Najbliższy piątek serdecznie zapraszam na Mszę świętą w języku polskim. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.

6. W sobotę na godzinę 10.00 serdecznie zapraszamy na kolejną katechezę w języku polskim. Po katechezie wspólna Msza święta rodzinna o godzinie 13.00.

7. W miesiącu listopadzie zgodnie z wielowiekową tradycją, będziemy modlić się wypominkami w intencji zmarłych. W tym roku do wspólnej modlitwy za zmarłych zapraszam w każdą niedzielę przed Mszami świętymi w języku polskim o 16.00. Kartki do wypisywania swoich bliskich zmarłych można zabrać ze stolika wychodząc z kościoła.

8. Podobnie jak w poprzednim roku i przed pandemią, pod koniec października w naszej parafii odbędzie się Bal Wszystkich świętych. Zachęcamy dzieci do wzięcia w nim udziału. Rozpoczniemy Mszą świętą rodzinną o godzinie 16.00, 30 października w niedzielę. Można przyjść już w przebraniu za swojego ulubionego świętego, a po skończonej Mszy św. przejdziemy w korowodzie z lampionami do Sali parafialnej, gdzie odbędzie się bal. I w związku z tym wydarzeniem ogłaszamy konkurs plastyczny z nagrodami na ulubionego świętego. Forma wykonania dowolna. Na koniec z wszystkich prac zrobimy małą wystawę przy wejściu do kościoła w dniu balu. Prace przez te dwa tygodnie proszę by dostarczać tutaj do parafii. Serdecznie zapraszamy!!!   

9. Na nadchodzący tydzień niech Pan Jezus nam błogosławi.

Kategorie: Aktualności