Ogłoszenia duszpasterskie

XXX Niedziela Zwykła rok C (23.10.2022)

1. Dziś Niedziela Misyjna w Kościele. Ofiara na tacę zostanie przeznaczona na cele misyjne Kościoła, a my pamiętajmy w tym tygodniu w naszych modlitwach o wszystkich, głoszących Dobrą Nowinę o Chrystusie.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

– w piątek – święto św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza

3. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od 17.30. Tym razem z okazji Tygodnia Misyjnego pomodlimy się w pięciu językach. Serdecznie zapraszamy.

4. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

5. W czwartek odbędzie się kolejne spotkanie dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w Sali Matki Teresy na dole. Informacje na plakacie. 

6. Najbliższy piątek nie będzie niestety Mszy świętej w języku polskim. 

7. W miesiącu listopadzie zgodnie z wielowiekową tradycją, będziemy modlić się wypominkami w intencji zmarłych. W tym roku do wspólnej modlitwy za zmarłych zapraszam w każdą niedzielę przed Mszami świętymi w języku polskim o 16.00. Kartki do wypisywania swoich bliskich zmarłych można zabrać ze stolika wychodząc z kościoła.

8. Podobnie jak w poprzednim roku i przed pandemią, pod koniec października w naszej parafii odbędzie się Bal Wszystkich świętych. Zachęcamy dzieci do wzięcia w nim udziału. Rozpoczniemy Mszą świętą rodzinną o godzinie 16.00, w najbliższą niedzielę. Można przyjść już w przebraniu za swojego ulubionego świętego, a po skończonej Mszy św. przejdziemy w korowodzie z lampionami do Sali parafialnej, gdzie odbędzie się bal. I w związku z tym wydarzeniem trwa konkurs plastyczny z nagrodami na ulubionego świętego. Forma wykonania dowolna. Na koniec z wszystkich prac zrobimy małą wystawę przy wejściu do kościoła w dniu balu. Prace proszę by dostarczać tutaj do parafii. Serdecznie zapraszamy!!!   

9. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Msza święta w języku polskim 1 listopada o godzinie 19.30. We wspomnienie Wiernych Zmarłych o godzinie 16.30.

10. Na nadchodzący tydzień niech Pan Jezus nam błogosławi.

Kategorie: Aktualności