Ogłoszenia duszpasterskie

XXXI Niedziela Zwykła rok C (30.10.2022)

1. Zaraz po skończonej Mszy świętej proszę dzieci, żeby jeszcze zostały z rodzicami 
w kościele. Tu zapalimy lampiony i rozpoczniemy nasz korowód, a później przejdziemy do Sali parafialnej, gdzie odbędzie się bal. 

2. Serdeczniej dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszego balu.

3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

– we wtorek – uroczystość Wszystkich świętych – Msza święta w języku polskim o 19.30.

– w środę – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Msza święta w języku polskim o 16.30 i podczas tej Mszy świętej pierwszy raz pomodlimy się za naszych bliskich zmarłych wypominkami. 

4. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

5. W czwartek odbędzie się kolejne spotkanie dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w Sali Matki Teresy na dole. Informacje na plakacie. 

6. Najbliższy piątek przypada Pierwszy piątek listopada. O 19.00 nabożeństwo po nim czas na sakrament pokuty i o 20.30 Msza święta w języku polskim. 

7. W miesiącu listopadzie zapraszam do wspólnej modlitwy za zmarłych przed Mszami świętymi w języku polskim o 16.00. Kartki do wypisywania swoich bliskich zmarłych można zabrać ze stolika wychodząc z kościoła.

8. Pamiętajmy, że w oktawie Wszystkich Świętych możemy pod zwykłymi warunkami 
i przez nawiedzenie cmentarza, zyskiwać odpusty zupełne dla zmarłych.

9. Istnieje możliwość wzięcia udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach od 13 do 21 maja. Koszt około 16.000 nok. Cena zawiera przelot, hotele i wszystkie wejściówki (płatne w trzech ratach). Przewodnikiem pielgrzymki będzie ks. Piotr Łabuda, a w kwestiach organizacyjnych proszę kontaktować się z ks. Waldemarem Bożkiem z Kongsvinger.

Kategorie: Aktualności