Ogłoszenia duszpasterskie

XXXIV Niedziela Zwykła rok C – Chrystusa Króla (20.11.2022)

1. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy czas adwentu. Niech to będzie moment zatrzymania się i refleksji przed świętami Bożego Narodzenia. 

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

– w poniedziałek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny

– we wtorek – wspomnienie św. Cecylii

– w piątek – wspomnienie św. Katarzyny

3. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od 17.30.

4. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

5. W czwartek również odbędzie się spotkanie dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w sali matki Teresy na dole. 

6. W najbliższy piątek nie będzie Mszy świętej w języku polskim

7. W sobotę na godzinę 10.00 serdecznie zapraszamy na kolejną katechezę w języku polskim. Całość zakończymy wspólną Mszą świętą rodzinna o 13.00.  

8. W pierwszy weekend grudnia w naszej wspólnocie polskiej odbędą się rekolekcje adwentowe. Tym razem będziemy gościć ks. Michała Dąbrówkę. Informacje znajdują się na plakatach i na stronie internetowej. Program rekolekcji można zabrać do domu wychodząc z kościoła. 

9. osoby, które byłyby zainteresowane wspólnym rozważaniem i modlitwą Słowem Bożym we wtorkowe wieczory po zakończonej Mszy św. proszę by zgłaszały się do mnie. Jeśli uzbiera nam się mała grupa to rozpoczniemy od tegorocznego Adwentu.

10. W przyszłą niedzielę po skończonej Mszy świętej odbędzie się spotkanie przedpielgrzymkowe z ks. Waldemarem w sali parafialnej.

11. Na nadchodzący tydzień niech Pan Jezus nam błogosławi.

Kategorie: Aktualności