W ostatnią niedzielę października przy naszej parafii zorganizowany został kolejny Bal Wszystkich świętych. Był to już czwarty taki bal zorganizowany u św. Gudmunda w Jessheim.

Rozpoczęliśmy wspólną Mszą świętą rodzinną o godzinie 16.00. Część dzieci przyszła już na Mszę przebrana za ulubionego świetego co dodało kolorytu już na samym początku liturgii.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w liturgii przynosząc dary ofiarne, śpiewając psalm, czytając modlitwę wiernych…

Po skończonej Mszy świętej przeszliśmy w korowodzie z lampionami do pięknie ustrojonej i przygotowanej sali parafialnej gdzie odbyła się zabawa i poczęstunek!

Dzieci mogły wziąć udział w zabawach z pokazywaniem, w pracach plastycznych, w zabawie Kahoot i w konkursie plastycznym na ulubionego świętego. Wszystko przy dobrej muzyce, wyśmienitym jedzeniu i małych upominkach na zakończenie!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznym balu. Wielkie dzięki za zaangażowanie i fantastyczną pracę wykonaną podczas przygotowań i w trakcie balu. Sporo pracy zostało włożone w całe dzieło aby przyniosło wiele radości i uśmiechu na twarzach najmłodszych. Niech to dzieło nadal rośnie przy naszej parafii. Niech dzięki niemu dzieci poznają swoich patronów, a rodzice i cała wspólnota cieszy się wzrostem i dobrymi dziełami. Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym balu.

Więcej zdjęć znajdziesz po linkiem tutaj.