Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Adwentu rok A (04.12.2022)

1. Dziś kończymy rekolekcje adwentowe w naszej wspólnocie. Serdecznie dziękujemy ks. Michałowi Dąbrówce za przeprowadzenie nas przez ten czas łaski. Życzymy wielu łask od Boga w podejmowanych przez Ciebie zadaniach i posługach. Po skończonej Mszy świętej serdecznie zapraszamy na wspólną kawę, dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem, a całość zakończymy rodzinnym Kahootem. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom za pomoc w zorganizowaniu dzisiejszego spotkania.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

– w środę – Wspomnienie św. Ambrożego

– w czwartek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMPanny

3. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od 17.30.

4. W czwartek również odbędzie się spotkanie dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w sali matki Teresy na dole. 

5. W piątek nie będzie Mszy św. w języku polskim.

6. W sobotę kolejna katecheza dla kandydatów do bierzmowania. Nie będzie wtedy katechezy w języku polskim dla klasy ósmej.  

7. Zbliżają się powoli święta Bożego Narodzenia wychodząc z kościoła można zabrać poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiara za nie jest dobrowolna i zostanie przeznaczona na potrzeby naszej, polskiej grupy przy parafii i częściowo na agregat.

8. Tak jak wspominałem w zeszłą niedzielę, zachęcam do wsparcia charytatywnie ofiary wojny na Ukrainie. Jako wspólnota polska chcemy ufundować jeden agregat prądotwórczy. Puszka na ofiary na ten cel znajduje się przy wyjściu z kościoła.

9. Na nadchodzący tydzień niech Pan Jezus nam błogosławi.

Kategorie: Aktualności