Ogłoszenia duszpasterskie

Boże Narodzenie (25.12.2022)

1. Z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy Wam serdeczne życzenia. Niech Nowonarodzony Jezus obdarza Was swym błogosławieństwem i pokojem i niech wlewa nadzieję na każdy kolejny dzień.  

2. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w trakcie trwania Oktawy Bożego Narodzenia. Jutro drugi dzień świąt. Msza święta w języku polskim o 11.00. Pozostałe dni oktawy Msze święte o 18.00.

3. W najbliższy piątek serdecznie zapraszam na Mszę świętą w języku polskim o 19.00.  

4. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w tegorocznej, adwentowej zbiórce na agregat prądotwórczy dla ofiar wojny na Ukrainie. Udało nam się uzbierać pełną kwotę 12.000 Nok i przekazać ks. Mironowi.  

5. Istnieje możliwość dla chętnych zapisywania się na tradycyjną kolędę po świętach, czyli wizytę księdza. Zapisy w zakrystii. Początek kolędy od 28 grudnia. 

6. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia tegorocznych świąt w naszej parafii od strony liturgicznej, muzycznej, dekoracyjnej – wczoraj dziś i jutro. Cała nasza wspólnota kapłańska serdecznie dziękuje za wszystkie życzenia i życzliwość w tych ostatnich dniach.

7. Na pozostałe dni starego roku niech Pan Bóg błogosławi.

Kategorie: Aktualności