Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu rok A – (26.02.2023)

1. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych organizowanych w naszej parafii. Informacje o nich będą podawane na bieżąco oraz na stronach internetowych.

2. We czwartki od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

3. W czwartki również odbywają się spotkania dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w sali matki Teresy na dole. 

4. W najbliższy piątek wypada Pierwszy Piątek marca. Zapraszam do wspólnej modlitwy w języku polskim. O 19.00 nabożeństwo drogi krzyżowej, po niej możliwość spowiedzi w trakcie trwania adoracji i około 20.30 msza święta.

5. W następną niedzielę zapraszamy panie do wzięcia udziału w dniu kobiet. Rozpocznie się w Sali parafialnej po skończonej mszy świętej o 16.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń, a zapisywać się można u p. Justyny Wesołowskiej.

6. Osoby przygotowujące się do zawarcia sakramentu małżeństwa zapraszam na kurs przedmałżeński. Odbywać się on będzie podobnie jak w zeszłym roku – indywidualnie. Zgłoszenia bezpośrednio u ks. Sławomira.

7. Bardzo serdecznie dziękuję Wam, że podczas zastępstwa ks. Oskaras mógł liczyć na Waszą pomoc i wsparcie.   

8. Zachęcam do wzięcia udziału w corocznej akcji wielkopostnej organizowanej przez Caritas Norge. Szczegóły na plakatach, a skarbonki do zabrania przy wyjściu z kościoła.

9. Dziś w naszej parafii gościmy ks. Biskupa Bernta, który wizytuje naszą wspólnotę. Dziękuję każdemu kto zaangażował się we wcześniejsze przygotowania do tego wydarzenia. 

10. Na nadchodzący tydzień i cały okres Wielkiego Postu niech Pan Jezus nam błogosławi.

ks. Sławomir Czuba

tel. 954 12 921

Kategorie: Aktualności