Ogłoszenia duszpasterskie

V, VI, VII Niedziela Zwykła rok A – (05, 12, 19.02.2023)

1. W każdą środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od 17.30.

2. We czwartki od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

3. W czwartki również odbywają się spotkania dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w sali matki Teresy na dole. 

4. W każdy 1 i 3 piątek w miesiącu zapraszamy do wspólnej modlitwy w języku polskim o godzinie 19.00. 

5. Zbliża się czas Wielkiego Postu. Rozpoczniemy go Środą Popielcową. Tego dnia Msza święta w języku polskim odbędzie się o 19.15. Wcześniej w języku norweskim o 18.00.

6. Osoby przygotowujące się do zawarcia sakramentu małżeństwa zapraszam na kurs przedmałżeński. Odbywać się on będzie podobnie jak w zeszłym roku – indywidualnie. Zgłoszenia bezpośrednio u ks. Sławomira.

7. W dniach od 1 do 21 lutego będę poza naszą parafią. W tym czasie zastępował mnie będzie ks. Oskaras Volskis, który pracował już wcześniej 6 lat w Norwegii. Kontakt t do ks. Oskarasa znajdziecie na stronie internetowej.  

8. W trzecią sobotę miesiąca kolejna katecheza dla kandydatów do bierzmowania. Początek o godzinie 10.00.

9. Kolejna, sobotnia katecheza w języku polskim odbędzie się 25 lutego o godzinie 10.00.

10. 26 lutego w ostatnią niedzielę miesiąca naszą parafię odwiedzi ks. Biskup Bernt i będzie miała miejsce wizytacja. Program tej wizytacji zostanie wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony na stronie internetowej. Serdecznie zapraszam na wspólną Eucharystię z ks. Biskupem o godz. 11.00 i na wspólną kawę po tej Mszy św.

11. Na nadchodzące tygodnie i cały miesiąc niech Pan Jezus nam błogosławi.

Kategorie: Aktualności