Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkiego Postu Rok A – Nowy Rok (19.03.2023)

1. Dziś kończymy czas naszych rekolekcji. Bądźmy wdzięczni za słyszane słowo w tym czasie, za osobę ojca Krzysztofa, który przeprowadził nas przez ten czas i starajmy się wydać dobre owoce rekolekcyjne w naszej codzienności. Po skończonej mszy świętej można wesprzeć finansowo dzieła, które prowadzą ojcowie Kapucyni w Polsce, a przede wszystkim dom rekolekcyjny prowadzony przez ojca Krzysztofa.  

2. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od 17.30.

3. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

4. W czwartek również odbędzie się spotkanie dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w sali matki Teresy na dole. 

5. W najbliższy piątek nie będziemy mieć mszy świętej wieczornej w języku polskim. Zachęcam Was i przypominam, że w każdy piątek o 17.15 odbywa się nabożeństwo drogi krzyżowej w j. norweskim.

6. W sobotę o 10.00 kolejna katecheza w języku polskim. Całość zakończymy wspólną mszą świętą o 13.00 i krótkim nabożeństwem drogi krzyżowej. Serdecznie zapraszamy.

7. Za dwa tygodnie, 1 kwietnia o 15.00 zapraszamy wszystkich ministrantów na wspólne spotkanie do Sali parafialnej. Każdy kto chciałby dołączyć do tego grona też niech czuje się zaproszony. O tej samej godzinie nasze panie pomagające przy katechezie zapraszają wszystkie dzieci do wspólnych warsztatów podczas, których będą wykonywane symboliczne palmy na Niedzielę Palmową. 

8. Na nadchodzący tydzień niech Pan Jezus nam błogosławi.

Kategorie: Aktualności