Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkiego Postu Rok A – (26.03.2023)

1. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy obchody Wielkiego Tygodnia. Zachęcam do zapoznania się z planem nabożeństw w tym czasie.  

2. Jutro zapraszamy do wspólnego seansu filmu „Johnny” w naszej Sali parafialnej. Oglądanie filmu rozpoczniemy po skończonej Eucharystii wieczornej około 18.40.

3. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

4. W czwartek również odbędzie się spotkanie dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w sali matki Teresy na dole. 

5. W najbliższy piątek zapraszam do wspólnej modlitwy w języku polskim. O 19.00 msza święta, po niej nabożeństwo drogi krzyżowej.

6. W najbliższą sobotę, 1 kwietnia o 15.00 zapraszamy wszystkich ministrantów na wspólne spotkanie do Sali parafialnej. Każdy kto chciałby dołączyć do tego grona też niech czuje się zaproszony. O tej samej godzinie nasze panie pomagające przy katechezie zapraszają wszystkie dzieci do wspólnych warsztatów, podczas, których będą wykonywane symboliczne palmy na Niedzielę Palmową i wiele innych ciekawych rzeczy związanych ze zbliżającymi się świętami. Dzień później w niedzielę palmową zachęcamy do wsparcia naszych aktywności związanych z katechezą podczas kiermaszu przed i po mszy świętej w języku polskim o 16.00. 

7. Podobnie jak w poprzednie lata chcemy zaprosić chętnych do wspólnego śniadania wielkanocnego po skończonej mszy świętej o godz. 8.00 w Niedzielę Zmartwychwstania. Chętnych, którzy chcieliby pomóc w przygotowaniu żurku proszę o zgłaszanie się do pana Krzysztofa Misiałkiewicza (tel. 463 59 244)

8. Na nadchodzący tydzień niech Pan Jezus nam błogosławi.

Kategorie: Aktualności