Ogłoszenia duszpasterskie

  Niedziela Zmartwychwstania (09.04.2023)

 1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania. Msze święte o 8.00 w j. polskim, o 11.00 
  w j. norweskim, o 13.00 po wietnamsku i o 15.00 po tamilsku. Nie ma mszy świętej o godzinie 16.00.
 2. Jutro drugi dzień świąt. Msze święte o 11.00 w j. polskim i o 18.00 
  w j. norweskim.
 3. W trakcie trwania oktawy Msze święte jak zwykle o godzinie 18.00
 4. W najbliższy piątek nie będziemy mieć mszy świętej w języku polskim.
 5. W sobotę o 10.00 kolejna katecheza dla kandydatów do bierzmowania.
 6. W następną niedzielę – Niedziela Miłosierdzia – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 16.00 w j. polskim.
 7. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które czynnie uczestniczyły w przygotowaniu Triduum i świąt wielkanocnych. Dziękuję służbie liturgicznej, osobom czytającym czytania przez te dni i Mękę Pańską w Niedzielę Palmową i Wielki Piątek. Dziękuję osobom, które przygotowały na ten czas oprawę muzyczną. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu kościoła na te dni, za wystrój i przygotowanie grobu pańskiego. Dziękuję też wszystkim osobom, które ugotowały na dzisiejsze śniadanie żurek i przygotowały salę. Całe to działanie sprawia, że nasza wspólnota wzrasta i zacieśnia więzy. 
 8. Na koniec przyjmijcie świąteczne życzenia od naszej wspólnoty kapłanów Wam posługującym. Niech Zmartwychwstały Pan zawsze Wam błogosławi, obdarza zdrowiem, siłami w pracy i codziennych obowiązkach. Niech moc Jego zmartwychwstania towarzyszy Wam każdego dnia i daje poczucie bliskości z Jezusem.
 9. A teraz po błogosławieństwie zapraszamy na przygotowany żurek. 
 10. Błogosławionego czasu oktawy paschalnej.

Kategorie: Aktualności