Ogłoszenia duszpasterskie

  V Niedziela Wielkanocna (06.05.2023)

  1. Na początek bardzo dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszym dugnadzie. Sporo rzeczy udało się wyczyścić i uporządkować przy naszej parafii. Za wszelkie zaangażowanie i poświęcony czas serdecznie dziękujemy.
  2. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej na godzinę 17.30.
  3. W czwartek spotkanie dla grupy AA w j. polskim o 19.30 w Sali Matki Teresy na dole.
  4. W najbliższy piątek nie będzie mszy świętej w języku polskim.
  5. W sobotę odbędzie się ostatnia katecheza w języku polskim. Serdecznie zapraszamy klasy II i III na godzinę 10.00. Nie będzie tego dnia katechezy dla grupy starszej, pokomunijnej. Oficjalne zakończenie katechezy zrobimy podczas wspólnej mszy świętej 4 czerwca o godzinie 16.00. 
  6. 21 maja w naszej parafii będziemy obchodzić święto maryjne. Podobnie jak w zeszłym roku będziemy mieli tej niedzieli jedną, wspólną mszę świętą o godzinie 11.00 wraz z procesją. Po mszy świętej i procesji zapraszamy do wspólnego świętowania. Panów proszę o pomoc w niesieniu figury Maryi, potrzebujemy czterech mężczyzn. Nie będzie tego dni mszy świętej o 16.00. 
  7. Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę nadal błogosławionego czasu oktawy paschalnej.
Kategorie: Aktualności