Ogłoszenia duszpasterskie

  VI Niedziela po zmartwychwstaniu (14.05.2023)

1. Za chwilkę po skończonej mszy świętej serdecznie zapraszam do naszego ogrodu maryjnego, zaśpiewamy wspólnie nabożeństwo majowe.

2. W czwartek wypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy na godzinę 18.00.

3. W czwartek spotkanie dla grupy AA w j. polskim o 19.30 w Sali Matki Teresy na dole.

4. W najbliższy piątek zapraszamy na mszę świętą w języku polskim na godzinę 19.00. Po mszy świętej nabożeństwo majowe.

5. Wczoraj zakończyliśmy katechezy w języku polskim dla dzieci. Oficjalne zakończenie z podziękowaniami i rozdaniem pamiątkowych dyplomów odbędzie się 4 czerwca podczas mszy świętej niedzielnej o godzinie 16.00. Na ten dzień zapraszamy również rodziców z dziećmi, które w zeszłym roku miały Pierwszą Komunię świętą.

6. 21 maja czy w przyszła niedzielę, w naszej parafii będziemy obchodzić święto maryjne. Podobnie jak w zeszłym roku w trakcie całej niedzieli mamy jedną, wspólną mszę świętą o godzinie 11.00 wraz z procesją. Po mszy świętej i procesji zapraszamy do wspólnego świętowania. Zachęcamy aby każdy coś przyniósł z jedzenia na wspólny stół. Panów proszę o pomoc w niesieniu figury Maryi, potrzebujemy czterech mężczyzn. Nie będzie tego dnia mszy świętej o 16.00.

7. Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę nadal błogosławionego czasu oktawy paschalnej.

Kategorie: Aktualności