Ogłoszenia duszpasterskie

  VII Niedziela po zmartwychwstaniu (21.05.2023)

1. Dziś świętujemy w naszej parafii dzień maryjny. Niech Maryja będzie nam przewodniczką w życiu indywidualnym i wspólnotowym.

2. W najbliższą środę o godz. 16.00 dzieci, które przygotowywały się przez ostatni rok do Pierwszej Komunii świętej przystąpią do sakramentu pokuty. 

3. W czwartek spotkanie dla grupy AA w j. polskim o 19.30 w Sali Matki Teresy na dole.

4. W najbliższy piątek nie będzie mszy świętej w j. polskim.

5. W sobotę o godz. 11.00 Pierwsza Komunia święta w języku polskim. W tym roku 18 dzieci przyjmie pierwszy raz Komunię świętą. Pamiętajmy o nich i ich rodzinach w naszych modlitwach. 

6. W najbliższą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha świętego. Po mszy świętej o godz. 16.00 zapraszamy na wspólnego grilla w ramach kawy po mszy świętej przy naszym kościele. Zachęcam do przyniesienia czegoś do grilla na wspólny stół.

7. 4 czerwca podczas mszy świętej o 16.00 odbędzie się zakończenie katechezy w j. polskim. Zapraszamy na tę msze również dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do Komunii świętej.  

8. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które czynnie zaangażowały się w przygotowanie dzisiejszego święta parafialnego.

9. Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę nadal błogosławionego tygodnia. 

Kategorie: Aktualności