1. Dziś Niedziela Zesłania Ducha Świętego. Przyzywajmy często Trzecią Osobę Boską aby była nam źródłem jedności, zrozumienia i pokoju we wspólnocie. Po skończonej mszy świętej zapraszamy na wspólną kawę z grillem. Dziękuję każdemu za wszelką pomoc w przygotowaniu dzisiejszego spotkania.

2. Jutro święto Matki Bożej Kościoła – drugi dzień tzw. Zielonych Świątek. Zapraszamy na mszę świętą o 18.00.

3. W czwartek spotkanie dla grupy AA w j. polskim o 19.30 w Sali Matki Teresy na dole.

4. W najbliższy piątek zapraszamy na mszę świętą w języku polskim na godzinę 19.00. Szczególnie tego dnia zapraszam dzieci komunijne w białych strojach w ramach białego tygodnia. 

5. W przyszłą niedzielę na mszę świętą o godzinie 16.00 zapraszamy dzieci wraz rodzicami. Zakończymy wtedy tegoroczną katechezę. Będzie to również dobra okazja aby wspomnieć zeszłoroczną Komunię świętą. Zapraszamy też dzieci, które przyjęły Komunię świętą w zeszłym roku, na swoją rocznicę. Po mszy świętej spotkanie dla dzieci.

6. Za dwa tygodnie 11 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Bożego Ciała. Tego dnia będziemy mieć jedną mszę świętą wraz z procesją o godzinie 11.00. Po mszy świętej wspólne świętowanie. Osoby, które podobnie jak w zeszłym roku chciałyby pomóc w przygotowaniu naszego ołtarza do procesji, proszę o kontakt ze mną.

7. Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę nadal błogosławionego tugodnia.

Kategorie: Aktualności