Ogłoszenia duszpasterskie

  XXIII Niedziela Zwykła rok C (10.09.2023)

 1. W liturgii tego tygodnia będziemy wspominać. W środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w czwartek święto Podwyższenia Krzyża, w piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, w sobotę wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana.
 2. Przypominam, że każdego dnia tygodnia msze święte odbywają się o godzinie 18.00 w języku norweskim, w czwartki w j. angielskim, a w piątki w j. wietnamskim.
 3. Stałe msze święte w języku polskim w każdą niedzielę o godz. 16.00 w pierwsze piątki miesiąca o 20.30, w trzecie i piąte piątki miesiąca o 19.00 i na zakończenie sobotnich katechez w j. polskim o 13.00.
 4. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej na 17.30 po niej Msza święta.
 5. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. W czwartek również spotkanie grupy AA w j. polskim o 19.30.
 7. W najbliższy piątek zapraszam na mszę świętą w języku polskim o 19.00. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. 
 8. Wczoraj w naszej parafii podczas mszy świętej o godz. 11.00 ks. bp Bernt Eidsvig udzielił sakramentu bierzmowania kandydatom z naszej parafii. Młodzieży i ich rodzinom gratulujemy pięknej uroczystości i życzymy ciągłego wzrastania w mocy Ducha Świętego. 
 9. 23 września rozpocznie się kolejny rok katechezy w języku polskim. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na godzinę 10.00 do naszego kościoła. 
 10. Kandydaci na przyszły rok do bierzmowania swoją katechezę rozpoczną 14 października o godz. 10.00.
 11. Wracamy do zwyczajnego rytmu duszpasterskiego. Zachęcam tradycyjnie do angażowania się na różnych polach przy naszej parafii. Czy liturgicznie, czy muzycznie, czy katechetycznie, czy socjalnie przy aktywnościach i nie tylko w języku polskim.
 12. Za chwilkę po błogosławieństwie zapraszamy na wspólną kawę do Sali parafialnej i dziękuję osobom, które tym razem przygotowały kawę dla całej wspólnoty.
 13. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, przyjmijcie błogosławieństwo na nadchodzący tydzień.  Ks. Sławomir Czuba  +47 954 12 921
Kategorie: Aktualności