Ogłoszenia duszpasterskie

  XXIV Niedziela Zwykła rok A (17.09.2023)

  1. W liturgii tego tygodnia będziemy wspominać. We wtorek wspomnienie św. Januarego, w środę wspomnienie św. Kim Teagona i towarzyszy, w czwartek święto św. Mateusza Ewangelisty, w sobotę wspomnienie św. ojca Pio.
  2. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej na 17.30 po niej Msza święta.
  3. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W czwartek również spotkanie grupy AA w j. polskim o 19.30.
  5. W najbliższy piątek nie będzie mszy świętej w języku polskim. 
  6. W sobotę odbędzie się pierwsza katecheza w języku polskim. Początek godz. 10.00. Zakończymy wspólną mszą świętą dla dzieci o godz. 13.00. Kto nie zdążył się jeszcze zarejestrować, może uczynić to na pierwszych zajęciach. Serdecznie zapraszamy.
  7. W najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy wszystkich na godzinę 11.00. Podczas mszy świętej nasz ks. Jud Angelo będzie obchodził swój srebrny jubileusz kapłański, czyli 25 lat służby Bogu. W jego imieniu zapraszamy do wspólnej modlitwy i świętowania po mszy świętej w Sali parafialnej.
  8. Od najbliższego poniedziałku do czwartku w Mariaholm odbywać się będzie coroczne spotkanie kapłanów z całej Norwegii. W tych dniach dostępny będzie w parafii jedynie ks. Robert.
  9. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, za posługę w ten weekend ks. Piotrowi, a na nadchodzący tydzień przyjmijcie błogosławieństwo.  

Ks. Sławomir Czuba  +47 954 12 921

Kategorie: Aktualności