W najbliższym czasie nasz ksiądz Jud Angelo będzie obchodził swój srebrny jubileusz kapłański!

Jest to wielkie wydarzenie i wspaniały przykład wieności Bogu w posłudze kapłańskiej.

Ksiądz Jud Angelo dołączył do naszej wspólnoty blisko rok temu – dokładnie 31 października.

W naszej parafii opiekuje się przede wszystkim grupą tamilską. Spotkać możemy go niemalże każdego dnia kiedy sprawowana jest wieczorna Eucharystia, a czwartkowe nabożeństwa i msze święte w języku angielskim są od kilku miesięcy jego odpowiedzialnością.

Zapraszamy na wspólne świętowanie 25 lat kapłaństwa z księdzem Judem Angelo w niedzielę 24 września o godzinie 11.00. Po mszy świetej dalszy ciąg świętowania w sali parafialnej. Zachęcamy do przyniesienia czegoś na tradycyjny, wspólny stół.

Więcej o naszym jubilacie przeczytasz tutaj.

Kategorie: Aktualności