Ogłoszenia duszpasterskie

  XXIX Niedziela Zwykła rok C (22.10.2023)

  1. W liturgii tego tygodnia będziemy wspominać. W sobotę święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej na 17.30 po niej Msza święta.
  3. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W czwartek również spotkanie grupy AA w j. polskim o 19.30.
  5. W najbliższy piątek nie będzie mszy świętej w języku polskim. 
  6. W miesiącu listopadzie zgodnie z wielowiekową tradycją, będziemy modlić się wypominkami w intencji zmarłych. W tym roku do wspólnej modlitwy za zmarłych zapraszam w każdą niedzielę przed Mszami świętymi w języku polskim o 16.00. Kartki do wypisywania swoich bliskich zmarłych można zabrać ze stolika wychodząc z kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszam Was do wspólnej modlitwy różańcowej na zakończenie miesiąca października. Modlitwę rozpoczniemy o 15.30 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i skończymy o godz. 16.00. 
  8. Podobnie jak w poprzednich latach przy naszej parafii odbędzie się Bal Wszystkich Świętych dla dzieci. W tym roku zapraszamy wszystkie dzieci 5 listopada. Można przyjść już przebranym za świętego na mszę świętą o godz. 16.00. Po skończonej mszy korowodem rozpoczniemy bal. Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie. Tym razem przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie na jednej stronie mini komiksu o ulubionym świętym – minimum 4 historie z życia. Dla najładniejszych prac przewidziane są nagrody.
  9. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, przyjmijcie błogosławieństwo na nadchodzący tydzień.
Kategorie: Aktualności