Ogłoszenia duszpasterskie

  XXX Niedziela Zwykła rok C (29.10.2023)

  1. W liturgii tego tygodnia będziemy wspominać. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W piątek wspomnienie św. Karola Boromeusza.
  2. W środę w uroczystość Wszystkich Świętych zapraszam na mszę św. w j. polskim na godz. 16.30
  3. Czwartek we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych msza święta w j. polskim o 19.15. Tego dnia pierwszy raz pomodlimy się za zmarłych wypominkami.
  4. W najbliższy pierwszy piątek w miesiącu. Zapraszam do wspólnej modlitwy i zachęcam do spowiedzi. O 19.00 krótkie nabożeństwo, po nim możliwość adoracji i spowiedzi, a o 20.30 msza święta w j. polskim.
  5. W czasie oktawy Wszystkich Świętych możemy zyskiwać odpusty zupełne w int. zmarłych poprzez przyjęcie Komunii świętej, odwiedzenie cmentarza, i modlitwy za zmarłych.
  6. Podobnie jak w poprzednich latach przy naszej parafii odbędzie się Bal Wszystkich Świętych dla dzieci. W tym roku zapraszamy wszystkie dzieci 5 listopada. Można przyjść już przebranym za świętego na mszę świętą o godz. 16.00. Po skończonej mszy korowodem rozpoczniemy bal. Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie. Tym razem przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie na jednej stronie mini komiksu o ulubionym świętym – minimum 4 historie z życia. Dla najładniejszych prac przewidziane są nagrody. Rodziców zachęcamy do przyniesienia czegoś na tradycyjny, wspólny stół dla dzieci.
  7. 12 listopada po skończonej mszy świętej w j. polskim zapraszamy do wspólnego spotkania polonijnego z okazji kolejnego święta odzyskania niepodległości przez Polskę. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, przyjmijcie błogosławieństwo na nadchodzący tydzień.
Kategorie: Aktualności