Ogłoszenia duszpasterskie

  XXXI Niedziela Zwykła rok C (05.11.2023)

  1. Zaraz po skończonej Mszy świętej będzie czas na przebranie się jeśli ktoś jeszcze tego potrzebuje a za około 15 minut proszę dzieci, żeby przyszło z rodzicami 
    do kościoła. Tu zapalimy lampiony i rozpoczniemy nasz korowód, a później przejdziemy do Sali parafialnej, gdzie odbędzie się bal. 
  2. Serdeczniej dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszego balu. Za trud, zaangażowanie, pomysły i poświęcony czas.
  3. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła:

– w czwartek – Wspomnienie poświęcenia bazyliki św. Jana na Lateranie

– w piątek – Wspomnienie św. papieża Leona Wielkiego. 

– w sobotę – wspomnienie św. Marcina.W Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

4. W czwartek odbędzie się kolejne spotkanie dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w Sali Matki Teresy na dole.

5. W najbliższy piątek nie będzie mszy świętej w języku polskim. 

6. W czasie oktawy Wszystkich Świętych możemy zyskiwać odpusty zupełne w int. zmarłych poprzez przyjęcie Komunii świętej, odwiedzenie cmentarza, i modlitwy za zmarłych.

7. 12 listopada czyli w przyszłą niedzielę po skończonej mszy świętej w j. polskim zapraszamy do wspólnego spotkania polonijnego z okazji kolejnego święta odzyskania niepodległości przez Polskę. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła. Zachęcam do takie formy wspólnego świętowania. 

8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, przyjmijcie błogosławieństwo na nadchodzący tydzień.

ks. Sławomir Czuba

tel. 954 12 921

Kategorie: Aktualności