Ogłoszenia duszpasterskie

  XXXIII Niedziela Zwykła rok C (19.11.2023)

  1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła:

– w środę – Wspomnienie św. Cecylii

– w czwartek – Wspomnienie św. Klemensa

– w piątek – Wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i jego towarzyszy

– w niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

2. W tygodniu stałe aktywności, a więc każdego dnia zapraszamy do wspólnej modlitwy na mszach świętych o godz. 18.00. Ponadto w środę o 17.30 modlitwa różańcowa. W czwartek o 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W czwartek odbędzie się kolejne spotkanie dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w Sali Matki Teresy na dole. Przy okazji cieszymy się, że już ponad rok przy naszej parafii grupa działa i ma swoje miejsce.

4. W najbliższy piątek nie będzie mszy świętej w języku polskim.

5. W przyszłą sobotę o godzinie 10.00 kolejna katecheza w języku polskim. Całość zakończymy wspólną mszą świętą rodzinną o godz. 13.00. Zapraszamy! 

6. Za tydzień kończy się rok liturgiczny i z pierwszą niedzielą rozpoczniemy czas Adwentu. Wtedy zaczniemy nowy grafik czytających lektorów w naszej parafii. Gdyby ktoś chciał dołączyć do tego grona proszę o zgłoszenie się bezpośrednio do mnie.

7. Czas Adwentu jest dobrą okazją do odnowienia lub pogłębienia swojego życia duchowego. W tegorocznym Adwencie czekają nas rekolekcje, które wygłosi dla nas ks. dr Mirosław Łanoszka. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej. Można nabyć też kalendarze adwentowe dla dzieci w cenie 40 nok. Pieniądze zostaną przeznaczone dla rodzin Fokolare. 

8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, przyjmijcie błogosławieństwo na nadchodzący tydzień.

Kategorie: Aktualności