Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Adwentu rok B (24.12.2023)

Wigilia Bożego Narodzenia (24.12.2023)

1. Dziś ostatnia niedziela Adwentu dziękujemy Bogu za cały czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy serdecznie po kolacji wigilijnej na Pasterkę w języku polskim o godzinie 20.00.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy wszyscy kapłani życzyć Wam aby Chrystus był prawdziwym światłem rozpraszającym wszelkie ciemności życia i tam gdzie panuje niezgoda lub zmartwienia, wprowadzał pokój. Dziękujemy również za wszelką życzliwość i życzenia w ostatnim czasie.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

– w poniedziałek – Boże Narodzenie – Msza święta w języku polskim o godz. 16.00

– we wtorek – II dzień świąt – Święto św. Szczepana – Msza święta w j. polskim o godz. 11.00.

– w następną niedzielę – Święto Św. Rodziny i jednocześnie zakończenie starego roku kalendarzowego – Msza święta w j. polskim o godz. 16.00

– w poniedziałek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok – Msza święta w j. polskim o godz. 11.00

3. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w trakcie trwania Oktawy Bożego Narodzenia. Jutro drugi dzień świąt. Msza święta w języku polskim o 11.00. Pozostałe dni oktawy Msze święte o 18.00.

4. W najbliższy piątek serdecznie zapraszam na Mszę świętą w języku polskim o 19.00. Nie będzie tego dnia adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. Istnieje możliwość dla chętnych zapisywania się na tradycyjną kolędę po świętach, czyli wizytę księdza. Zapisy w zakrystii. Początek kolędy od 28 grudnia.

6. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia tegorocznych świąt w naszej parafii od strony liturgicznej, muzycznej, dekoracyjnej.

Kategorie: Aktualności