Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Zwykła rok B – (14.01.2024)

1. Dziś tuż po skończonej Mszy świętej serdecznie zapraszamy na dół do Sali parafialnej na wspólną kawę. Dziś wyjątkowa kawa, gdyż podczas niej dzieci uczęszczające na katechezę w języku polskim, przedstawią tradycyjne jasełka. Dziękuję przy tej okazji osobom, które przygotowały jasełka i wszystkim dzieciom wraz z rodzicami za zaangażowanie. 

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

– w środę – Wspomnienie św. Antoniego

– w sobotę – Wspomnienie św. Sebastiana

3. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od 17.30.

4. Czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

5. W czwartek również odbędzie się spotkanie dla Anonimowych Alkoholików w języku polskim o godzinie 19.30 w sali matki Teresy na dole. 

6. W najbliższy piątek zapraszam na Mszę świętą w języku polskim o 19.00. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi. 

8. W niedzielę za dwa tygodnie po mszy świętej w języku polskim serdecznie zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd jak co roku.

9. W minionym tygodniu zapadła decyzja ks. biskupa dotycząca zmiany w naszej parafii. Dzielona posługa moja na dwie parafie dobiega końca i zostaję skierowany do posługi przy parafii św. Jana w Oslo na 100%. Natomiast ks. Tomasz Siembab, który przybył posługiwać w Norwegii w tym miesiącu będzie pełnił obowiązki wikariusza u św. Gudmunda w Jessheim na 100 %.  Dziękujmy wspólnie Panu Bogu za ten miniony czas blisko 3,5 roku współpracy, za każdą łaskę jaka na nas spłynęła w tym czasie, a nowemu księdzu życzymy dużo błogosławieństwa w trakcie nadchodzących wyzwań. Ks. Tomasz pierwszą mszę świętą w naszym kościele będzie sprawował w najbliższą niedzielę 21 Stycznia o 16.00.

10. Na nadchodzący tydzień niech Pan Jezus nam błogosławi.

Kategorie: Aktualności