wyrzucenie ducha nieczystego

MODLITWY PRZED MSZA. Od przyszłej niedzieli zapraszamy wszystkich na 15.30 na różaniec w intencji wszystkich małżeństw i rodzin naszej parafii. Od tej pory w każda niedziele pół godziny przed Msza Święta będą różne modlitwy i nabożeństwa, zależnie od okresu liturgicznego. Zapraszamy. 

BIULETYN PARAFIALNY. Od przyszłej niedzieli będzie się ukazywały drukowane informacje o tym co się będzie działo w parafii ( również intencje mszalne), a także będzie część formacyjna ( cytaty z Biblii, wypowiedzi Świętych oraz inne). Ten biuletyn będzie rozdawany i będzie go można zabrać do domu. W związku z tym gdyby ktoś miał pomysł na nazwę tego biuletynu proszę o info. Potrzebna też osoba, która ma talent do malowania i mogłaby pomoc w szacie graficznej. Biuletyn będzie na początku wydawany co dwa tygodnie, a później We will see:) 

MSZE W PIATKI. Od tej pory w każdy piątek wieczorem będzie Msza Święta w języku polskim połączona z pół godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza rozpocznie się o godz.  19.00 a po niej adoracja. Wyjątek stanowi pierwszy piątek miesiąca, który rozpocznie się adoracja o godz. 19.00 z możliwością Spowiedzi Świętej a po niej około 19.30 będzie Eucharystia. 

PODZIĘKOWANIE KS. SŁAWKOWI. 11 lutego na Mszy Świętej o godz. 11.00 nastąpi uroczyste podziękowanie ks. Sławkowi za jego 3,5-letnia ofiarna posługę w naszej wspólnocie parafialnej. Zapraszamy. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji. 

NOWY KAPŁAN. Podaję mój numer telefonu: Ks Tomasz (Fr Tom) – 40289202. Gdyby ktoś potrzebował porozmawiać, doradzić się lub wyspowiadać to proszę dzwonić any time:).

WIZYTA DUSZPASTERSKA. Trwa wizyta duszpasterska. Na stoliku przed wyjściem z kościoła są wyłożone formularze, które po wypełnieniu można przynieść do zakrystii. Będę informował na bierząco i umawiał się telefonicznie. 

WYPOŻYCZALNIA FILMÓW I KSIĄŻEK. W najbliższym czasie planujemy uruchomić parafialna wypożyczalnie filmów i książek na tematy wiary, modlitwy i duchowości. Będzie można także podzielić się swoimi książkami, które już zostały przeczytane i pożyczyć je innej osobie.

MSZE RODZINNE. Od marca, w każda druga niedziele miesiąca, będzie tzw. Msza Rodzinna. Będzie wtedy specjalna homilia z udzialem dzieci…

INTENCJE MSZALNE. 

28.01, 16:00 – Śp. Ludmiła

02.02, 19:00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

04.02, 16:00 – wolna 

Kategorie: Aktualności