RÓŻA RÓŻAŃCOWA. Chcemy zawiązać w naszej parafii Róży różańcowej pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej. Do takiej róży powinno należeć 20 osób, które podejmują się odmawiania dziesiątki różańca codziennie lub raz w miesiącu w określonych intencjach. Do tej pory zgłosiło się 10 osób, zapraszam pozostałe 10 osób. Po mszy w przyszłą niedziele 21.4 zapraszamy na krótkie spotkanie organizacyjne. 

MODLITWY PRZED MSZĄ ŚWIĘTĄ. W każdą niedzielę zapraszamy pół godziny przed Mszą św. czyli na 15.30 na modlitwę różańcową. Jeżeli ktoś chciałby aby pomodlić się tą modlitwą w jakiejś intencji to proszę o kontakt z Moniką. 

ZADANIE DOMOWE DLA PARAFIAN”. Na najbliższe dwa tygodnie są następujące: 

  1. Tydzień 14-20.04 – przeczytać w domu rozdział 24 z Ewangelii św. Łukasza.
  2. Tydzień 21-27.04 – zmówić różaniec w intencji rodzin naszej wspólnoty parafialnej. 

WYPOŻYCZALNIA. Zapraszmy ponownie do korzystania z parafialnej wypożyczalni filmów i książek o tematyce religijnej. 

Z KALENDARZA LITURGICZNEGO. 

23.4 – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

25.4 – święto Św.  Marka, ewangelisty. 

Wszystkim solenizantom i tym, którzy obchodzą swoje imieniny i urodziny w najbliższym czasie życzymy wszelkich łask i Bożego błogosławieństwa

Kategorie: Aktualności