MODLITWY PRZED MSZĄ ŚWIĘTĄ. W każdą niedzielę zapraszamy pół godziny przed Mszą św. czyli na 15.30 na wspólną modlitwę. Proszę chętnych o zgłoszenie się do prowadzenia tych modlitw.

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA I LITANIA DO NSPJ. W miesiącu czerwcu w którym szczególnie czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa, przed Mszą Św. będziemy odmawiać litanie do Serca Jezusowego oraz koronkę do Bożego Miłosierdzia. 

ZADANIE DOMOWE DLA PARAFIAN”. Na najbliższe trzy tygodnie są następujące:

  1. Tydzień 09-15.06 – Odmówić wspólnie w rodzinie litanie do Serca Pana Jezusa.
  2. Tydzień 16-22.06 – Pomodlić się w intencji całej parafii oraz nowych członków Rady Parafialnej.
  3. Tydzień 23-29.06 – Pomodlić się o błogosławieństwo dla Twojego Taty, a dla zmarłych o radość wieczną.

WYBORY DO RADY PARAFIALNEJ. Dziś i w przyszłą niedzielę ostatnia możliwość oddania głosu do Rady Parafialnej. Z polskiej wspólnoty mamy dwie kandydatki: Maria Byś oraz Joanna Piekarz. 

O. KRZYSZTOF – REDEMPTORYSTA W PARAFII. W dniach 20 do 23 czerwca gościć będziemy w naszej wspólnocie ojca Krzysztofa, który prowadził ostatnie rekolekcje wielkanocne w parafii. Gdyby ktoś chciał spotkać się z nim i porozmawiać ( zwłaszcza w sobotę 22 czerwca) to proszę o kontakt ze mną lub bezpośrednio z nim. 

PIOTRA I PAWŁA. 29 czerwca obchodzimy uroczystość poświęconą tym dwóm Apostołom. Zapraszamy na dodatkową Msze Św, która będzie o godz. 11.00. 

INTENCJE MSZALNE. Przypominamże gdyby ktoś chciał zamówić Msze w jakieś intencji proszę sprawdzać wolne intencje. Msza Św. jest jednym z najlepszych prezentów, który możemy ofiarować. Możliwe jest także zamówienie intencji w innym czasie.

DANE KONTAKTOWE. Prawie wszystkie bierzące sprawy związane z parafią są zamieszczone na stronie: St Gudmund po polsku. Podaje też jeszcze raz mój numer telefonu i adres mailowy: ks. Tomasz (Fr Tom) – tel. 40289202, tomaszsiembab@gmail.com. Gdyby ktoś potrzebował porozmawiać, doradzić się lub wyspowiadać to proszę dzwonić any time:). Adres kościoła: Holenbrauta 7-9, 2067 Jessheim.

NOWI MINISTRANCI. Zachęcamy do zgłaszania się do Liturgicznej Służby Ołtarza jako ministranci lub ministrantki.

NUMER VIPPS. Informuję że otrzymaliśmy jako polska wspólnota parafialna swój numer Vipps, przez który można wpłacać ofiary, które będą wykorzystywane dla potrzeb naszej polskiej wspólnoty. Oto ten numer – Vipps 919452.

Kategorie: Aktualności